Tavopramogos.lt
Mes pasirūpinsime jūsų pramogom!

Naminis gimtadienis: geriau nebūna

Kai rengiau vaiko gimtadienį praėjusį sekmadienį, galvojau, kokia aš laiminga su savo patirtimi. Man jau ne kaskart reikia suderintų dekoracijų, temų, vienodų lėkščių, stiklinių, servetėlių, balionų ir dar vėliavėlių ar smeigtukų į tortus. Esu pakankamai daug rengusi ir dalyvavusi šiuolaikinių gimtadienių, kad žinoti, jog vaikams svarbiausia DŪKIMAS ir SMAGI VEIKLA. Visa kita vaikams tik nereikšmingos detalės. Žinoma, temų vis dar atsiranda, bet, kai keturi vaikai turiu pakankamai laisvės gimtadienius kaitalioti, nes kitaip jau pačiai būtų nebeįdomu daryti pagal tą pačią schemą.

Švęsti savo namų kieme man yra malonumas, nes, kaip jau esu rašiusi ne sykį, niekas už nugaros nestovi, tavo laiko neskaičiuoja ir neprašo jau išeiti, nes laukia kitas gimtadienis.  Namie gali rasti ir papildomų rūbų jei kam prireikia, papildomą lėkštę ar lovą, jei yra, kam poreikis nusnūsti. Be to, namai yra vaiko erdvė, kurioje jam smagu priimti savo draugus. Kartais jau atrodo, kad tėvai taip bijo tų šiuolaikinių vaikų savo namuose, kad didesnis būrys draugų taip ir neapsilanko vienas pas kitą svečiuose.

Pripučiamas batutas – „must have“ gimtadienyje namuose

Šeimoje turime 2 vasaros gimtadienius, neskaitant tėčio. Didžioji jų dauguma buvo švęsti būtent namuose. Ir žinot ką? Visada kieme turėdavome išnuomotą batutą. Ši pramoga niekada nenusibosta ir kaskart pasitinkama su didžiausiomis ovacijomis. Tad ir šįkart rengiant 5-ąjį Ūko gimtadienį, pirmiausia ėmiausi ieškoti būtent šio daikto, nes jis garantuoja, kad vaikai turės ką veikti, lips, čiuoš, vėl lips ir niekada nesakys, kad pabodo.

Kadangi šventėje laukėme gan nemažai vyresnių vaikų (o ir mūsų pačių trys jau peraugę į kitą levelį :)), kuriems mažieji batutai-čiuožyklos nebetinka, reikėjo ieškoti didesnio. Ieškojau tokio, kokio mūsų kiemas dar nematė. Radau. 6 metrų aukščio gigantą iš tavopramogos.lt . Nė vienam iš vaikų nesakiau, kad šįkart bus didesnis batutas nei įprasta anksčiau, tad galite įsivaizduoti, kokios buvo jų akys, kai didžiulį batutą atvežė ne tėtis, o du malonūs vyrukai ir ištraukė jį iš automobilio. Vien pamačius batuto patiesalo plotą, jiems iš ausų pradėjo sproginėti džiaugsmo fejerverkai ir klyksmas aidėjo per mišką.

Žinau, kad ne visi mūsų skaitytojai turi savo privatų kiemą, bet gal jūsų daugiabučio kiemas yra uždaresnis. Tai gali suteikti galimybę šventei kieme su batutu. Apgalvokite ir pabandykite! Pakvieskite kiemo draugus – juk jų tikriausiai nebus milijonas, bet tokią šventę atsimins visi kiemo draugai. Vaišes galite patiekti pikniko principu ir bus super visiems. Tokia bendruomeniška šventė!


Pilną straipsnį rasite čia: https://kapadovanoti.lt/2019/ 07/17/naminis-gimtadienis- geriau-nebuna/

Parašykite
Paskambinkite