Tavopramogos.lt
Mes pasirūpinsime jūsų pramogom!

Naudojimosi taisyklės.

Pripučiamas batutas statomas ir naudojamas ant lygaus, tvirto paviršiaus 1,5 m. atstumu nuo sienų, medžių ir bet kokių kitų kietų daiktų, kurie galėtų pažeisti batutą. 

Pripučiamas batutas privalo būti pritvirtinamas prie žemės kiekviename kampe naudojant specialius tvirtinimo elementus. 

Nuomotojas neatsako už pažeistas komunikacijas (laistymo sistemos, elektros tinklai, vandentiekis ir t.t.) 

Pripučiamas batutas turi būti naudojamas oro pompą (1.5kw) nuolat įjungus į elektros tinklą (220v). Informuoti jei reikalingas prailgintuvas. Maksimalus atstumas iki rozetės neturi viršyti 50m. Naudojimo metu oro pompą reikia laikyti toliau nuo vandens šaltinio, sausoje vietoje. 

Įvertinti, ar tinkama vieta batuto statymui ir pristatymui. Be stačių įkalnių, kliūčių, siaurų vartelių ir t.t.

Vaikai, šokinėjantys ant batuto, turi būti be avalynės, negali turėti jokių aštrių daiktų. 

Draudžiama lipti ant batuto su pašaliniais daiktais, žaislais, gėrimais ar maistu. 

Neleiskite naminių gyvunų ant batuto. 

Vaikams pramogaujant ant batuto privaloma nuolatinė suaugusiojo priežiūra. 

Vienu metu ant batuto gali šokinėti tiek vaikų, kad jų bendra masė neviršytų 300kg ir jie netrugdytų saugiai pramogauti vieni kitiems, būtų panašaus amžiaus bei kūno sudėjimo. 

Maksimalus leistinas vaiko svoris gali siekti iki 50kg. 

Batutu draudžiama naudotis per lietų ar stipraus vėjo metu; draudžiama lipti ant batuto kol jis pripučiamas arba kai nuleidžiamas. 

Lietaus atveju būtina išleisti orą iš batuto ir perlenkti batutą perpus. Elektrinę pompą būtina išjungti ir nunešti į nuo lietaus apsaugotą vietą. 

Sugadinus, suplėšius ar išpurvinus batutą, nuomininkas privalo apmokėti taisymo/plovimo išlaidas. Sugadinus nepataisomai sumokama visa batuto vertė. 

Jeigu jūsų šventė/renginys vyks kavinėje/kaimo turizmo sodyboje ir pan., būtinai gaukite administracijos leidimą ir suderinkite su jais batuto pastatymo vietą. 

Asmuo, su kuriuo pasirašoma nuomos sutartis, privalo dalyvauti statant batutą ir yra atsakingas už batutą visą naudojimosi laiką. 

Lietaus atveju batuto rezervacija atšaukiama, jei buvo gautas avansas ar išankstinis apmokėjimas, pinigai grąžinami užsakovui. 

Tavopramogos.lt komanda pristato ir pilnai paruošia batutą naudojimui!  

Parašykite
Paskambinkite